Robotyzacja zadań indywidualnych

Konieczne jest rozwiązanie zadania indywidualnego? 

Gratulujemy! Jesteś we właściwym miejscu.

Naszą przyszłą pracę można rozdzielić na kilka etapów:

1) Czekamy na Twoje zapytanie poprzez Formularz zapytania lub e-mail: info@nordicasterling.pl; 

2) Mianujemy kierownika projektu i specjalistę technicznego, oceniamy koszty projektu; 

3) Jeżeli ogólna koncepcja i kosztorys odpowiada – przystąpimy do przygotowania obszernej oferty; 

4) Podpisanie umowy;

5) Wykonanie umowy obejmuje 3 główne etapy:

a) Prace projektowe i konstruktorskie. Prace projektowe i konstruktorskie, kształtujące strukturę przyszłego kompleksu i prace dot. stworzenia wyposażenia technologicznego można zaliczyć do najważniejszych i najbardziej odpowiedzialnych, ponieważ błędy na tym etapie nieuchronnie doprowadzą do niepowodzenia całego projektu.„Nordicas Sterling Ltd” posiada własne biuro projektowe, którego doświadczenie pracy przekracza 20 lat i polega na posiadaniu unikalnej wiedzy oraz know-how, co potwierdza się wielką portfolio zrealizowanych projektów. Praktyka pokazuje, że dowolne zadanie, związane z robotyzowaniem, jest unikalne samo w sobie.

Nawet jeśli zadania nie przecinają się z już istniejącymi rozwiązaniami ekspresowymi albo technologiami stworzonymim pod klucz, nikt nie zaprzestanie pracy nad stworzeniem całkowicie nowego rozwiązania, które zabezpieczy dokładne pozycjonowanie wyrobów obrabianych. 

b) Dostawa urządzeń, montaż, uruchomienie i szkolenie. „Nordica Sterling Ltd” posiada własną high-tech produkcję. Nie przekazujemy tworzenia konstrukcji metalowych do outsourcingu, co korzystnie wpływa na jakość i terminy produkcji. Posiadamy własne centrum logistyczne w Wilnie, co pozwala zoptymalizować terminy dostawy urządzeń.

c) Wdrożenie kompleksu, włączając napisanie programów pracy i przekazanie technologii. Praktyczne wdrożenie kompleksu jest finałowym i bardzo odpowiedzialnym etapem wymagającym odpowiedniego doświadczenia i wiedzy. „Nordica Sterling Ltd” jest najbardziej doświadczonym integratorem systemowym w Europie północnej i wschodniej.

Posiadamy doświadczenie w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych zadań z dziedziny automatyzacji procesów spawalniczych, procesów cięcia metali, obsługi maszyn i wielu innych procesów produkcyjnych. Możesz liczyć na nasze kompetencje i opierać się na nasze przygotowanie technologiczne i unikalną wiedzę.

Zrobotuzujemy twój proces produkcyjny z najwyższą jakością, efektywnie i w ścisłe terminy.

Konsultacja
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, podamy wstępny kosztorys usług, czas realizacji i przygotujemy indywidualną ofertę handlową zgodnie z potrzebami.