Robotyzacja. Automatyzacja procesów przemysłowych

Nordica Sterling specjalizuje się w integracji systemowej i wdrażaniu robotów przemysłowych. Oferujemy cały asortyment robotów, które klasyfikują się zgodnie z przeznaczeniem, ładownością, strefą osiągalności i możliwościami specjalnymi.

W podstawie naszych rozwiązań technicznych wykorzystujemy roboty czołowego producenta światowego FANUC, które charakteryzują się niezawodną pracą i wysoką jakością, co odpowiada wszystkim współczesnym wymaganiom. 

Posiadanie własnego biura projektowego, a także wysoka kwalifikacja i doświadczenie naszych specjalistów pozwalają wykonywać projekty dowolnej trudności, zaś aktywne zaangażowanie klienta w realizację projektu pomaga optymizować koszty i skrócić termin produkcji. 

Eksperci Nordica Sterling zastosują już gotową technologię pod klucz lub stworzą unikalne stanowisko zrobotyzowane przeznaczone do rozwiązania złożonych i niestandardowych zadań.

Nasze technologie mogą skutecznie rozwiązać problem i pomóc w zaoszczędzaniu pieniędzy.
Zawsze staramy się być o krok przed konkurencją a przy tym wyróżniamy się wyważoną i przystępną ceną.

 

Konsultacja
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, podamy wstępny kosztorys usług, czas realizacji i przygotujemy indywidualną ofertę handlową zgodnie z potrzebami.